ZŁOMOWANIE SAMOCHODU TYCHY

  • Złomowanie samochodów na terenie miasta Tychy oraz okolic do 30 km. Nasza firma bezpłatnie odbiera pojazdy, płaci gotówką przy odbiorze, wydaje legalne zaświadczenia o złomowaniu.

PŁACIMY GOTÓWKĄ!

  • Skupujemy samochody osobowe i dostawcze do zezłomowania, płacimy zależnie od marki, modelu, masy, stanu lub innych czynników. 
  • Nasz auto złom przyjmuje do demontażu pojazdy każdego rodzaju: powypadkowe, uszkodzone, rozbite, całe, sprawne, spalone, bez ważnego przeglądu technicznego, popożarowe, popowodziowe, wraki i inne. 

TRANSPORTUJEMY GRATIS!

  • Samochody transportujemy pojazdem typu auto-pomoc ze wskazanego przez osobę złomującą miejsca do naszej stacji demontażu pojazdów już w dniu zgłoszenia chęci zezłomowania auta.
  • Wystawiamy zaświadczenia o zezłomowaniu samochodu, które umożliwiają wyrejestrowanie pojazdu w Wydziale Komunikacji.
  • Oferujemy: złomowanie samochodu w mieście Tychy, autokasacja, autorecykling, skup aut na złom i inne usługi.

GWARANCJA JAKOŚCI!

oferta-zlomowanie

Codziennie wyceniamy samochody z przeznaczeniem na auto złom lub auto skup. Proponujemy bardzo atrakcyjne ceny oraz warunki transakcji, więc coraz większa liczba klientów decyduje się sprzedać samochód naszemu złomowisku i skupowi pojazdów uszkodzonych. Już dziś skontaktuj się z naszą firmą i dowiedz się, jaką cenę zaproponujemy za Twój samochód. Zapraszamy do współpracy!

SKUPAUT24ZA GOTÓWKĘOSOBOWETERENOWEDOSTAWCZEKASACJAZŁOMOWANIEDOJAZDLAWETARECYKLINGCENNIKPOWYPADKOWESTAREUSZKODZONEWYCENAMAX

Działamy na terenie całego miasta Tychy Cielmice, Czułów, Glinka, Jaroszowice, MąkołowiecPaprocany, Radziejówka, Stare Tychy, Śródmieście, Suble, Urbanowice, Wartogłowiec, Wilkowyje, Wygorzele, Zawiść, Zwierzyniec, Żwaków) oraz okolice Tychów (+20/30km) oraz jego okolic. 

Pojazd, który jest przeznaczony do złomowania w Stacji Demontażu Pojazdów musi być w większości kompletny, ponieważ jednym z czynników, wpływających na proponowaną przez firmę cenę jest waga samochodu, która nie może być mniejsza niż 90% masy własnej pojazdu wpisanej do dowodu rejestracyjnego (pod literą G).

Czym jest złomowanie?

Wszystkie formalności dotyczące złomowania auta są regulowane ustawą o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji z dnia 20 stycznia 2005 r., która określa reguły postępowania z pojazdami przeznaczonymi do wycofania z eksploatacji w taki sposób, który zapewni ochronę zdrowia społeczeństwa oraz będzie przestrzegać przepisy ochrony środowiska według zasady zrównoważonego rozwoju.

Złomowanie jest procesem uznawania środków zużytych czy też uszkodzonych nie nadających się do naprawy za nie nadający się do dalszego użytkowania. Dotyczy ono głównie środków technicznie przestarzałych albo zbędnych, które polega na wycofaniu z eksploatacji, demontażu, przeznaczeniu części elementów do dalszego użytkowania oraz utylizacji pozostałych elementów.

Złomowanie wiekowego już, często uszkodzonego lub powypadkowego samochodu, nie musi być czasochłonne. Z naszą firmą przejdziesz przez cały proces szybko i sprawnie. Do wyrejestrowania pojazdu w Wydziale Komunikacji, czyli całkowitego wycofania do z eksploatacji, konieczne jest posiadanie legalnego zaświadczenia o złomowaniu od legalnego auto złomu. Właśnie dlatego skup i złomowanie samochodów Tychy jest usługą, którą polecamy wszystkim osobom, chcącym pozbyć się swojego auta za gotówkę w całkowicie legalny i profesjonalny sposób. Auto złomy działające zgodnie z decyzją wydaną przez Marszałka województwa, w którym mieści się siedziba firmy, utylizuje poszczególne części samochodowe z demontażu w bezpieczny dla środowiska sposób. Utylizacji podlegają nie tylko opony samochodowe, ale również oleje czy tworzywa sztuczne. Dobry auto złom Tychy, który jest legalną stacją demontażu pojazdów i poddaje auta recyklingowi w sposób zgodny z przepisami, jest pewnością bezproblemowo przeprowadzonej transakcji i zachowania zasad dbania o środowisko. Pozostawianie wraków samochodów, porzucanie ich, wyrzucanie ich elementów na śmieci jest niezgodne z polskim prawem, więc osoby lub przedsiębiorcy, którym nieobce są takie praktyki, mogą ponieść spore kary finansowe.

ZŁOMOWANIE & SKUP AUT USZKODZONYCH TYCHY / NAJLEPSZE CENY!

ZADZWOŃ!

zlomowanie

Technologia demontażu pojazdów

Stacja demontażu pojazdów, zwana również pod nazwą auto złom, przyjmuje samochody zachowując procedurę technologii demontażu. Kolejno następuje: transport pojazdu, wyładunek oraz sprawdzenie dokumentacji i dopełnienie formalności, czasowe magazynowanie samochodu, usunięcie substancji niebezpiecznych, demontaż materiałów, oczyszczenie materiałów do transportu, magazynowanie materiałów do ponownego wykorzystania w odpowiednich kontenerach, sprzedaż części.