UŻYWANE AUTO CZĘŚCI

Tanie części samochodowe do modeli pojazdów roczników 1990-2008 to bardzo poszukiwany produkt. Niektórzy zastanawiają się, czy warto ryzykować i kupować używane części, czy lepiej kupić nowe. Oczywiście nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Na naszym auto szrocie znajdziecie jednak mnóstwo części używanych, które są tanie, a jednocześnie objęte 14-dniową gwarancją rozruchową. 

SZEROKI ASORTYMENT

Posiadamy w asortymencie mnóstwo tanich auto części, takich jak: silniki, skrzynie biegów, lampy, szyby, części karoserii (drzwi, klapy, maski, zderzaki), lusterka, fotele, rozruszniki, akumulatory, alternatory, części zawieszenia i wiele wiele innych.

TANIA WYSYŁKA do 48H

Prowadzimy sprzedaż online i wysyłkową przez portale jak Allegro czy OLX. Dzięki temu, że nasza firma prowadzi złomowanie i skup samochodów uszkodzonych oraz powypadkowych, klienci mają możliwość uzyskania niskiej ceny za sprzedawane części pozyskane w procesie demontażu. Wszystkie części mechaniczne są natomiast objęte gwarancją rozruchową, więc masz pewność, że nie sprzedamy Ci bubli. Wysyłki dokonujemy do 48h od złożenia zamówienia. Płatności klienci mogą dokonywać przelewem lub przy odbiorze. 

FAKTURY VAT

Wystawiamy faktury VAT, potwierdzające zakup i będące podstawą uzyskania zwrotu gotówki w przypadku wadliwości części samochodowej.

czescisamochodowe

Chcesz zapytać o części? Dzwoń!

telefon_czesci

Zajmujemy się nie tylko sprzedażą tanich używanych części samochodowych! Naszą specjalnością jest przede wszystkim złomowanie pojazdów, czyli tzw. autokasacja, a nasz szrot interesuje się skupem nie tylko pojazdów osobowych, ale również dostawczych w każdym stanie, to znaczy powypadkowych, uszkodzonych, rozbitych, sprawnych, nowszych, popożarowych, popowodziowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych usług, które wykonujemy na terenie oraz w okolicach (do 20-30km) miasta Tychy: złomowanie samochodów, auto skup aut uszkodzonych, kasacja pojazdu, zaświadczenia o demontażu, skup aut na złom, dokumenty złomowanie i inne.