SKUP AUT USZKODZONYCH tychy 

Kupimy każdy samochód uszkodzony! Roczniki 1989-2007! Każda marka i model, stan dowolny. Płacimy gotówką!

  • Nasz skup aut uszkodzonych działa od 2007 roku i skupuje pojazdy osobowe i dostawcze na terenie miasta Tychy +20-30km.
  • Skupujemy pojazdy po wypadku, po pożarze, po powodzi, po stłuczkach małych i większych, różnych usterkach, awariach silników i nie tylko, wyceniając je indywidualnie w zależności od marki, modelu, stanu, rocznika, pojemności.
  • Oferujemy atrakcyjne ceny, konkurencyjne, ustalane wspólnie z klientem z możliwością negocjacji.

OFERUJEMY:

  • bezpłatny odbiór pojazdu lawetą z wyznaczonego miejsca
  • płatność gotówką bezpośrednio przy odbiorze auta
  • nie zabieramy OC - masz nadpłatę? możesz ją wycofać z ubezpieczalni!
  • legalne formalności na miejscu u klienta!

WYBIERZ NAS!

  • Złomujemy i skupujemy tysiące pojazdów uszkodzonych rocznie!
  • Nie marudzimy, wyceniamy konsekwentnie, nie zmieniając zdania w momencie dokonywania płatności.
  • Dojeżdżamy na miejsce wypadku lub inne miejsce postoju auta całkowicie bezpłatnie!

Codziennie wyceniamy samochody z przeznaczeniem na auto złom lub auto skup. Proponujemy bardzo atrakcyjne ceny oraz warunki transakcji, więc coraz większa liczba klientów decyduje się sprzedać samochód naszemu złomowisku i skupowi pojazdów uszkodzonych. Już dziś skontaktuj się z naszą firmą i dowiedz się, jaką cenę zaproponujemy za Twój samochód. Zapraszamy do współpracy!

SKUPAUT24ZA GOTÓWKĘOSOBOWETERENOWEDOSTAWCZEKASACJAZŁOMOWANIEDOJAZDLAWETARECYKLINGCENNIKPOWYPADKOWESTAREUSZKODZONEWYCENAMAX

Przyjął się pogląd, że pozbycie się starego auta wiąże się z szeregiem różnych problemów, dlatego warto znaleźć firmę, która bezpośrednio kupi samochód z Twoich rąk. Wyręczymy Cię więc w tej kwestii! Nie warto tracić czasu na zbędne formalności czy poszukiwania chętnych kupców, którzy będą w nieskończoność zbijać cenę. Wystarczy, że zgłosisz się do naszej firmy, a nasz przedstawiciel zadba o wszystkie szczegóły, wypłaci Ci gotówkę, a laweta odbierze bezpłatnie Twój pojazd z wyznaczonego miejsca.

Prowadzimy skup samochodów: osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusów, zniszczonych, uszkodzonych, zaniedbanych, skorodowanych, poleasingowych, spalonych, sprowadzonych, bez przeglądu technicznego, powypadkowych.

Działamy na terenie całego miasta Tychy: Cielmice, Czułów, Glinka, Jaroszowice, MąkołowiecPaprocany, Radziejówka, Stare Tychy, Śródmieście, Suble, Urbanowice, Wartogłowiec, Wilkowyje, Wygorzele, Zawiść, Zwierzyniec, Żwaków) oraz okolice Tychów (+20/30km).

ZŁOMOWANIE & SKUP AUT USZKODZONYCH TYCHY / NAJLEPSZE CENY!