AUTO SZROT TYCHY

  • Nasz auto szrot Tychy prowadzi sprzedaż tanich używanych części z demontażu pojazdów.
  • Każda część samochodowa objęta 14-dniową gwarancją rozruchową.
  • Szeroki asortyment w magazynie auto-części: posiadamy zarówno części mechaniczne jak i elementy karoserii.
  • Silniki , skrzynie biegów, lampy, szyby, akumulatory, pompy wtryskowe, alternatory, rozruszniki, części blacharskie i inne.
  • Możliwość wysyłki części za pobraniem kurierem lub Pocztą Polską.
  • W przypadku posiadania przez nasz szrot auta na placu, dostępne są również detale: śrubki, plastiki, listewki i inne elelementy.
  • Posiadamy części do wielu marek i roczników!
  • Możliwość wysłania drogą mailową zdjęć konkretnej części.

ZADZWOŃ!

czesci-telefon

szrot czesci auto samochodowe

DLACZEGO MY?

Poszukujesz legalnego auto szrotu w Tychach? Musisz poddać swój pojazd złomowaniu, czyli tzw. kasacji? Szukasz tanich części do samochodu? Skontaktuj się z nami! Nasz szrot zajmuje się złomowaniem pojazdów za gotówkę oraz późniejszym pozyskiwaniem z nich elementów. Pomożemy więc zarówno jako niezależna stacja demontażu pojazdów posiadająca zezwolenie na wydawanie legalnych zaświadczeń, jak i jako sprawdzony sprzedawca auto części. Skup aut na szrot to nasza specjalność podobnie jak skup pojazdów uszkodzonych. Wykonaj jeden telefon i zapytaj o wycenę samochodu lub dostępność części. 

Codziennie wyceniamy samochody z przeznaczeniem na auto szrot. Proponujemy bardzo atrakcyjne ceny oraz warunki transakcji, więc coraz większa liczba klientów decyduje się sprzedać samochód naszemu złomowisku i skupowi pojazdów uszkodzonych. Już dziś skontaktuj się z naszą firmą i dowiedz się, jaką cenę zaproponujemy za Twój samochód. Zapraszamy do współpracy!

Gdzie działamy?

Działamy na terenie całego miasta Tychy Cielmice, Czułów, Glinka, Jaroszowice, MąkołowiecPaprocany, Radziejówka, Stare Tychy, Śródmieście, Suble, Urbanowice, Wartogłowiec, Wilkowyje, Wygorzele, Zawiść, Zwierzyniec, Żwaków) oraz okolice Tychów (+20/30km). oraz jego okolic. 

Działalność związana ze sprzedażą auto części

Auto szrot jest potoczną nazwą używaną jako zamiennik złomowiska samochodowego, zajmującego się w głównej mierze kasacją pojazdów oraz sprzedażą używanych części samochodowych. Słowo „szrot” pochodzi od niemieckiego Schrott, które w dosłownym tłumaczeniu oznacza odcięty kawałek, czyli złom.

Przed przystąpieniem do zakupu używanych auto części pochodzących z demontażu pojazdów należy pamiętać, że jedynym miejscem, w którym może nastąpić legalne pozyskiwanie elementów zamiennych, jest profesjonalna stacja demontażu pojazdu, zarejestrowana w Urzędzie Marszałkowskim województwa, w którym znajduje się główna siedziba firmy. Każda inna próba demontażu części wyposażenia aut wycofanych z eksploatacji może zostać surowo ukarana przez Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska. Złomowanie samochodów w celu pozyskania części samochodowych do dalszej sprzedaży powinno więc odbywać się w miejscu, które działa zgodnie z procedurami technologii demontażu pojazdów oraz w zgodzie z obowiązującymi normami prawnymi. Nasz auto złom oferuje szeroki asortyment używanych auto-części w niskich atrakcyjnych cenach. Posiadamy takie części zamienne jak: maski, pasy, wzmocnienia, błotniki, belki, zderzaki, atrapy, reflektory, lampy, silniki benzynowe i diesel, głowice silnika, wały, zawieszenia, półosie, osie, wahacze, mcphersony, kołyski, mosty, alternatory, skrzynie biegów, pompy paliwa, pompy wtryskowe, rozruszniki, podnośniki szyby, liczniki, wyświetlacze, komputery, przełączniki, silniczki lamp i szyb, deski rozdzielcze, fotele, elementy tapicerki, baki, felgi, opony używane, zbiorniczki płynu do spryskiwaczy i wspomagania oraz wiele wiele innych.

ZŁOMOWANIE & SKUP AUT USZKODZONYCH TYCHY / NAJLEPSZE CENY!