OFERTA AUTO ZŁOM TYCHY

Nasza firma działa od 8 lat. Od tego czasu zajmujemy się jedynie złomowaniem samochodów oraz auto skupem samochodów na części i złom za gotówkę. Działamy na terenie całego miasta Tychy:

Cielmice, Czułów, Glinka, Jaroszowice, Mąkołowiec, Paprocany, Radziejówka, Stare Tychy, Śródmieście, Suble, Urbanowice, Wartogłowiec, Wilkowyje, Wygorzele, Zawiść, Zwierzyniec, Żwaków) oraz okolice Tychów (+20/30km).

Płacimy gotówką, odbieramy bezpłatnie, wydajemy zaświadczenia o kasacji, nie odbieramy klientom nadpłat z OC!

Czym się zajmujemy?

  • złomowanie samochodów
  • auto szrot
  • skup aut uszkodzonych
  • używane auto części
  • kasacja damochodu
  • zaświadczenia o demontażu
  • skup aut na złom
  • dokumenty złomowanie

ZŁOMOWANIE SAMOCHODU 

Zezłomuj swój samochód, otrzymaj za niego gotówkę oraz legalne dokumenty, które pozwolą Ci na ostateczne wyrejestrowanie go w Wydziale Komunikacji. Decyzja o kupnie nowego samochodu, wypadek lub inne zdarzenie czasem zmusza nas do podjęcia decyzji o kasacji pojazdu. Wybierz legalną stację demontażu pojazdów, która pozwoli Ci przeprowadzić złomowanie samochodu sprawnie i bezproblemowo. Sprzedaj swój samochód na złom, nie czekając na potencjalnych kupców. Wykonaj krótki telefon, dowiedz się, ile zapłacimy! Obsługujemy Tychy plus okolice!

Czytaj więcej...

AUTO SZROT

Złomujemy, więc i sprzedajemy części! Jeśli poszukujesz jakieś części z możliwością odbioru osobistego, sprzedaży internetowej i wysyłkowej, zadzwoń do nas na numer 796 086 059 i zapytaj o dostępność oraz cenę części. Posiadamy szeroki asortyment części w naszym magazynie: silniki, skrzynie biegów, lampy przednie i tylne, części karoserii (drzwi, zderzaki, maski, klapy), alternatory, pompy wtryskowe, szyby, zawieszenia i wiele wiele innych.

Czytaj więcej...

SKUP AUT USZKODZONYCH

Jeżeli posiadasz nowszy rocznik samochodu między 1999-2007 i Twój pojazd uległ wypadkowi lub jest uszkodzony, skontaktuj się z nami, a wycenimy bezpłatnie auto i zaproponujemy płatność gotowką oraz darmowy odbiór pojazdu w okolicach i w mieście Tychy. Skup aut uszkodzonych prowadzimy od lat, więc posiadamy doświadczenie w wycenie takich pojazdach tak, aby cena zadowała właściciela pojazdu. 

Czytaj więcej...